Hotel - Hotel Restauracja Świt

Hotel Świt

Sprawdź dostępność pokoi w wybranym terminie

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
Świt - Hotel oraz Restauracja w Krakowie

Hotel Świt
w Krakowie

Ucieknij od codziennego zgiełku i poznaj urzekający Kraków. Skorzystaj z usług Hotelu Świt, który oferuje naszym Gościom pobyt w 17 pokojach hotelowych. Oferujemy idealne połączenie komfortu i przystępnej ceny. Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w osobną łazienkę, klimatyzator zapewniający chłód w gorące dni, czajnik, telewizor oraz biurko, szybkie Wifi.

Nasze pokoje znajdują się na drugim oraz trzecim piętrze, transport zapewni Państwu hotelowa winda. Oddzielenie ich od naszej Restauracji, zapewni spokój tak potrzebny po pracy lub skończonej imprezie.

Jest to również idealne miejsce na dłuższy pobyt. Część z naszych pokoi posiada aneksy kuchenne, wyposażone w płytę indukcyjną, zlew oraz lodówkę.

hotel-swit-krakow-pokoje

Hotel Świt

w liczbach

17

pokoi
hotelowych

49

miejsc
noclegowych

2

piętra
hotelowe

Wyposażenie pokoi

szybkie wifi

icon-tv

Telewizor LCD

icon-klima

KLIMATYZACJA

icon-biurko

Biurko i Krzesło

icon-czajnik

Czajnik

Nasza recepcja otwarta

ZADZWOŃ

NAPISZ

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

OFERTA

Restauracja Świt

Nasz Hotel dysponuje również dostępem do Restauracji, gdzie zjesz wyśmienite dania lub zorganizujesz imprezę weselną, bankiet, spotkanie lub urodziny. Zapoznaj się z naszą ofertą.

restauracjal-oferta-swit-restauracja-krakow
catering-hotel-restauracja-swit-krakow

Catering

Oferujemy sprawdzony oraz smaczny Catering z dowozem na terenie całego Krakowa. Zapoznaj się z aktualną ofertą, znajdź odpowiednią opcję, zamów a my dostarczymy ją do Ciebie.

Scroll to Top