Restauracja - Hotel Restauracja Świt

Restauracja
Świt

Sprawdź czy nasza sala jest wolna na Twoją wyjątkową imprezę.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
Świt - Hotel oraz Restauracja w Krakowie

Restauracja Świt
w Krakowie

Zaplanuj Swoje wyjątkowe wydarzenie w krakowskiej restauracji Świt. Puść wodze fantazji i odkryj wszystkie możliwości, jakie daje naprawdę jedyna w swoim rodzaju uroczystość – z nami masz gwarancję udanej zabawy. Po udanej zabawie uczestnicy mogą odpocząć w komfortowych, klimatyzowanych pokojach naszego hotelu.

Oferujemy dostęp do klimatyzowanych sal na 2 poziomach. Akustycznie izolowane, umożliwiające zabawę przy orkiestrze, jak i podczas trwającej dyskoteki. Jesteśmy w stanie w komfortowych warunkach pomieścić nawet do 180 osób.

Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu wyśmienite dania z najlepszych dostępnych lokalnych produktów. Rozumiemy, że jedzenie jest integralną częścią każdej wyjątkowej okazji, czy to wesela, czy spotkania rodzinnego.

Dla dzieci mamy salę zabaw o powierzchni 80 m2, w której bezpiecznie spędzą czas w swoim gronie, mogąc odpocząć po szalonej zabawie.

sala-na-wesele-krakow-restauracja-hotel-swit

Restauracja Świt

w liczbach

180

osób
jednorazowo

403

m2 powierzchni
do zabawy

2

poziomy
do zabawy

Nasi kucharze

Wspólnie zaplanują z Państwem menu na uroczystość, przygotują wyśmienite dania z najlepszych, składników dostarczonych przez lokalnych producentów. Każde z dań będzie starannie przygotowane i dostarczone przez naszą obsługę na stoły.

kucharze-kuchnia-restauracja-hotel-swit-krakow
dekoracja-sala-restauracja-hotel-swit-krakow

Dekoracja sali

Wspólnie z naszymi specjalistami zajmiemy się dekoracją Sali w wybrany przez Państwa sposób, kolor, elementy dekoracji. Zapewnimy wymarzony wygląd stolików oraz otoczenia, co podniesie rangę Waszego wydarzenia.

Dla najmłodszych

Mamy przygotowaną salę sportowo-zabawową o powierzchni 220m2. Sala posiada materace, drabinki, basen z kulkami, który zapewni dodatkowe zajęcie. Dla starszych przygotowaliśmy kącik gier, wyposażony w konsolę Xbox.

dla-najmlodszych-sala-restauracja-hotel-swit-krakow

Dysponujemy salą w Krakowie na Twoje przyjęcie…

sala-na-wesele-wynajem-hotel-restauracja-swit-krakow

ZORGANIZUJEMY PRZYJĘCIE

WESELNE

Szukasz idealnej Sali na Wesel? Sprawdź naszą ofertę, dysponujemy dużą salą mogącą pomieścić nawet 180 osób. Zajmiemy się każdym aspektem tej cudownej uroczystości. Dołożymy wszelkich starań, aby było to dla Was niezapomniane przeżycie. Zadbamy o menu, wystrój Sali, obsługę.

ZORGANIZUJEMY PRZYJĘCIE

Komunijne

Mamy idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia komunijnego. Zapewniamy organizację uroczystego Obiadu Komunijnego, który zapiszę się w pamięci rodziny na długie lata. Jesteśmy wstanie przygotować miejsce na kilka komunii więc zapraszamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu z nami.

sala-na-komunie-wynajem-hotel-restauracja-swit-krakow
sala-na-impreze-okolicznosciowa-wynajem-hotel-restauracja-swit-krakow

ZORGANIZUJEMY PRZYJĘCIE

OKOLICZNOŚCIOWE

Szukasz miejsca na urodziny, osiemnastkę, jubileusz, chrzciny, bankiet lub imprezę integracyjną? Oddaj się zabawie na Imprezie Okolicznościowej a całą obsługę zostaw nam. Zapewnimy wyżywienie, wystój Sali, a goście po skończonej imprezie będą mogli skorzystać z pokoi hotelowych.

Zapraszamy do
kontaktu z nami!

Jeśli masz pytania lub zainteresowała Cię nasza oferta dotycząca wynajmu Sali w naszej restauracji Świt w Krakowie to zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy zorganizować Twoje przyjęcie!

PORA NA TWÓJ RUCH!

Zadzwoń do Restauracji Świt

Napisz do Restauracji Świt

Scroll to Top