Sala na Wesele - Hotel Restauracja Świt

Sala na Wesele

Sprawdź czy nasza sala jest wolna na Twoją wyjątkową imprezę.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
Sala na Wesele w Krakowie - Hotel oraz Restauracja w Krakowie

Sala na Wesele
w Krakowie

Ślub jest jedną z uroczystości, która zapada w pamięci na długo. Wspomnienie o nim będzie powracać z taką samą siłą nawet po wielu latach. Warto zadbać o najdrobniejszy szczegół weselnego wieczoru. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas przyjęcia były na jak najwyższym poziomie, dlatego dbamy o każdy szczegół, począwszy od menu, po wystrój sali aż po obsługę gości.

Zorganizuj Wesele w przestronnej, eleganckiej i klimatyzowanej sali wraz z dużym parkietem tanecznym (razem 263 m2), która gwarantuje wysoki komfort dla 120 gości. Dla naszych milusińskich jest przygotowana duża sala sportowo–zabawowa wraz z kącikiem gier, wyposażonym w konsole Xbox. (powierzchnia 220 m2)

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom mamy również możliwość zorganizowania przyjęcia na 2 poziomach. W tym wariancie możemy ugościć do 180 osób. Górny poziom to zabawa z muzyką orkiestrową, natomiast dolny z muzyką dyskotekową (zyskujemy dodatkową powierzchnię 140 m2).

sala-na-wesele-w-krakowie-hotel-restauracja-swit

WYBIERAJĄC NASZĄ SALĘ NA WESELE OTRZYMUJESZ…

sala-wysmienita-kucnia-restauracja-swit-krakow

Wyśmienite dania
przygotowane przez
naszych Kucharzy

sala-profesjonalna-obsluga-restauracja-swit-krakow

Profesjonalną
obsługę
sali

sala-dekoracja-sali-restauracja-swit-krakow

Dekorację Sali
przygotowaną przez
profesjonalistów

sala-sala-zabaw-restauracja-swit-krakow

SALĘ ZABAW
DLA
NAJMŁODSZYCH

Przykładowa aranżacji sali na wesele do 180 osób

Przykładowa aranżacji sali na wesele do 120 osób

Możemy również zorganizować takie przyjęcia jak…

PRZYJĘCIE

Komunijne

Mamy idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia komunijnego. Zapewniamy organizację uroczystego Obiadu Komunijnego, który zapiszę się w pamięci rodziny na długie lata. Jesteśmy wstanie przygotować miejsce na kilka komunii więc zapraszamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu z nami.

sala-na-komunie-wynajem-hotel-restauracja-swit-krakow
sala-na-impreze-okolicznosciowa-wynajem-hotel-restauracja-swit-krakow

PRZYJĘCIE

OKOLICZNOŚCIOWE

Szukasz miejsca na urodziny, osiemnastkę, jubileusz, chrzciny, bankiet lub imprezę integracyjną? Oddaj się zabawie na Imprezie Okolicznościowej a całą obsługę zostaw nam. Zapewnimy wyżywienie, wystój Sali, a goście po skończonej imprezie będą mogli skorzystać z pokoi hotelowych.

Zapraszamy do
kontaktu z nami!

Jeśli masz pytania lub zainteresowała Cię nasza oferta dotycząca wynajmu Sali w naszej restauracji Świt w Krakowie to zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy zorganizować Twoje przyjęcie!

PORA NA TWÓJ RUCH!

Zadzwoń do Restauracji Świt

Rezerwacje Sali, Organizacja Imprez

Scroll to Top